Atrakcje

Blog

Kontakt

O Mnie

Top

Cześć! Jestem Olga:)

Nazywam się Olga Karanidu. Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Grecji. Urodziłam się w Polsce ale wychowałam się, studiowałam i żyję w Grecji  na stałe. Nie tylko znam ten kraj, jego  historię i kulturę, ale również mentalność i zwyczaje żyjących tu ludzi .

Studia przewodnickie dostarczyły mi  drogocennej wiedzy na temat  historii i zabytków Grecji, po których z wielką chęcią i przyjemnością oprowadzam naszych turystów. Jako dyplomowany przewodnik po Grecji współpracuję z wieloma biurami turystycznymi, oprowadzam zarówno  duże grupy jak i osoby indywidualne lub małe grupki turystów np.”paczki” przyjaciół itd. … Jedna z moich ofert dla Państwa to m.in. zorganizowanie wakacji  ‘’szytych na miarę’’ tzn. dostosowanych  do preferencji i potrzeb indywidualnych klientów,  a także planowanie i organizacja wyjazdów tematycznych.

Oprócz  profesjonalnego oprowadzania po zabytkowych obiektach, muzeach i stanowiskach archeologicznych  oferuję również usługi  tłumacza na targach, wystawach lub spotkaniach  biznesowych  między polskimi  i greckimi firmami. Współpracuję również z Grecko-Polską Izbą Rozwoju Przemysłu i Inwestycji .

o

Śledź nas na naszym kanale YouTube, aby zobaczyć więcej filmów!